Zabiegi

Nasze zabiegi sprawią, że poczujesz się najlepiej jak to tylko możliwe. Pozwolą Ci zapomnieć o zmęczeniu i stresie. 

W ofercie:

  • Zabiegi na twarz, szyję, dekolt - odmładzające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, na przebarwienia, wzmacniające naczynka, oczyszczające, itd. W zabiegach wykorzystywane są najnowsze - głównie roślinne - składniki aktywne oraz osiągnięcia współczesnej kosmetologii. Zabiegi są bardzo skuteczne, bezpieczne, dobrane do potrzeb skóry, relaksujące i na każdą kieszeń. Z odprężającymi masażami, które dodatkowo zwiększają skuteczność działania. To wspaniała alternatywa dla botoksu i innych zabiegów medycyny estetycznej.
  • Zabiegi z kwasami - kwasy są związkami powszechnie występującymi w przyrodzie. Znajdują się np. w owocach (jabłka, cytryny, winogrona,...), zbożach, mleku, itd oraz biorą udział w wielu procesach fizjologicznych. Ich wysoka skuteczność oraz wszechstronność jest doceniana w zabiegach odmładzających, rozjaśniających przebarwienia, przeciwtrądzikowych, wzmacniających naczynka, itp.
  • Zabiegi z urządzeniami - falami radiowymi (RF), laserem, dermapenem (mezoterapia mikroigłowa), ultradźwiękami (sonoforeza, kawitacja), itp.
  • Masaże twarzy, szyi, dekoltu - Kobido, liftingujące, odmładzające, relaksujące, itp.
  • Depilacja pastą cukrową lub woskiem.

Zapraszam na bezpieczne i profesjonalne zabiegi
Zarezerwuj wizytę, tel. + 48 695 702 158
godziny otwarcia: 
od poniedziałku do piątku
od 11:00 do 19:00