Cery naczyniowe, wrażliwe, z przebarwieniami

Zabiegi dla skór naczyniowych, wrażliwych, z przebarwieniami - zawierają szczególne składniki - delikatne, wzmacniające i uspokajające dla skór wrażliwych lub rozjaśniające, hamujące działanie enzymu tyrozynazy, itp - dla skór z przebarwieniami. 

W zabiegach dla skór naczyniowych, pomocne będą zabiegi z użyciem np. laserasonoforezy, organicznych peelingów kwasowych - z wit C, kwasem laktobionowym lub poniższy zabieg:

Alodem - łagodząco - uszczelniający zabieg przeznaczony dla skór z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, wrażliwych, atopowych, skłonnych do podrażnień, zaczerwienionych (rumień), z trądzikiem różowatym. Zabieg na bazie naturalnego wyciągu z drzewa Mirry oraz minerałów z Morza Martwego, stymuluje procesy naprawcze skóry oraz jej regenerację. Kosmeceutyki użyte w zabiegu obkurczają oraz wzmacniają naczynia krwionośne, łagodzą podrażnienia, uspokajają i wygładzają skórę. Po zabiegu widocznie zmniejsza się rumień oraz nieprzyjemne uczucie „ściągnięcia” skóry. Skóra jest nawilżona, gładka, jędrna, wyciszona a naczynka elastyczne i wzmocnione.

Przebarwienia to dziś częsty problem skóry. Przyczyną bezpośrednią - zewnętrzną jest oczywiście promieniowanie UV, natomiast wewnętrzne mogą być różne - m in. hormonalne. Pomocne będą zabiegi rozjaśniające z użyciem np. lasera, mezoterapii mikroigłowej, organicznych peelingów kwasowych, lub poniższy zabieg:

White Secrets - specjalna koncepcja na miarę XXI wieku, do generalnego usuwania plam, zakłóceń pigmentacji, rozjaśniania i wybielania skóry. Specjalna formuła zabiegu oparta jest na substancjach biologicznie czynnych, działających bezpośrednio na enzym tyrozynazy (aktywowany promieniami UV) uczestniczący w procesie melanogenezy, w wyniku którego produkowana jest melanina (odpowiadająca za przebarwienia). Składniki użyte w zabiegu niwelują zaburzenia pigmentacji, zapobiegają nowym przebarwieniom, skutecznie rozjaśniają skórę. Skóra po zabiegu jest jasna (plamy wybielone), nawilżona, jędrna, odmłodzona.