Nawilżanie twarzy

Podstawą zdrowej i młodo wygladającej skóry jest jej zdrowa bariera hydro-lipidowa, którą zapewnia odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie. Zapewniają to zabiegi nawilżające, które wspierają naturalne mechanizmy odnowy skóry.

Hydrating - zabieg głęboko nawilżający, stymulujący kapilary wodne (z kwasem hialuronowym) przeznaczony dla każdej cery, w szczególności suchej, odwodnionej, również wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Wspomaga naturalne mechanizmy nawilżenia, pomaga przywrócić skórze optymalny poziom wilgoci, zapewniając młodzieńczą jędrność i witalność. Dostarcza substancji głęboko i długotrwale nawilżających. W zabiegu wykorzystano technologię opartą na stymulowaniu funkcjonowania kapilar wodnych w komórkach skóry. Skóra po zabiegu jest wygładzona, miękka, elastyczna, jędrna i doskonale nawilżona a zmarszczki mniej widoczne.

Vita force - rewolucyjna linia nawilżająca, rozświetlająca, odmładzająca i regenerująca z aktywną witaminą C , kolagenem i olejem babassu. Zabieg zawiera unikalną formę witaminy C - kompleks nowej generacji VC-IP, który jest stabilny, skuteczny oraz odporny na światło i wysoką temperaturę, dodatkowo głębiej penetruje naskórek. Odświeża i wzmacnia skórę, wyrównuje koloryt, zwiększa wchłanianie komórkowe. Olej babassu ma silne działanie nawilżające oraz odbudowujące skórę. Kolagen natomiast wypełnia ubytki w skórze, stymuluje fibroblasty (komórki skóry właściwej), wzmacnia „rusztowanie”, mobilizuje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny. W efekcie zabiegu skóra jest wspaniale nawilżona, napięta, rozświetlona i wypoczęta a zmarszczki wypełnione. Unikalna synergia składników, przez wzmocnione działanie jest kapitalnym sposobem na zatrzymanie młodości.