Depilacja

Depilacja pastą cukrową, woskiem bezpaskowym, woskiem paskowym - wybierz najlepszą depilację dla swojej skóry aby była gładka jak najdłużej.

Depilacja pastą cukrową - jest najbardziej naturalną metodą depilacji, znaną od tysięcy lat (oparta na tradycyjnej bliskowschodniej recepturze). Pasta cukrowa jest bezpieczna dla osób z wrażliwą skórą, naczynkami lub żylakami - nie podrażnia skóry, zmniejsza problem wrastania. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 tygodni (czasem nawet dłużej). Zalecana długość włosa - ok. 5 mm.

Depilacja woskiem bezpaskowym - wosk bezpaskowy przykleja się tylko do depilowanych włosków (podobnie jak pasta cukrowa). Nie przykleja się do skóry, dzięki czemu nie podrażnia jej. Ta metoda jest mniej bolesna od wosku paskowego (polecana w przypadku depilacji bikini, wąsika, pach), jest bezpieczna dla skór naczyniowych, wrażliwych. Zalecana długość włosa - ok. 5 mm. Efekt utrzymuje się od 3 do 5 tygodni.

Depilacja woskiem paskowym – polega na nakładaniu na skórę ciepłego wosku, z aplikatora, który odrywany jest przy pomocy fizelinowych pasków. Warunkiem skuteczności tej metody jest minimalna długość włosa – ok. 5 mm. Efekt utrzymuje się od 3 do 5 tygodni.

Przeciwwskazania: 
Skóra poparzona, uszkodzona, podrażniona, żylaki, stosowanie retinoidów, nowotwór, terapia antynowotworowa.